2

Proje 1

3

Proje 2

3

Proje 3

4

Proje 4

güzellik salonu dekorasyonu örnekGüzellik salonu dekorasyonu son zamanlarda ülkemizde yapılmasına en çok önem verilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Birçok kişi hizmet vermekte olduğu alan olarak kuaförler ya da güzellik salonlarını belirlemiştir ve bu alanların dekorasyonu da tamamen mimar hizmet veren firmalar tarafından yapılmaktadır. Mimari hizmet veren bu kuruluşlar arasında firmamız da önemli bir yer tutmaktadır. Zira güzellik salonlarına tasarım yapmakta olan çok sayıda mimar destek verdiğini söyleyen firma bulunmasına karşın, pek azı firmamız kadar çok referans verebilmektedir. Nitelikli ve kesinlikle yapmış olduğu işte uzman bir ekiple çalışmaktayız. Ekip son derece yaratıcı olarak hizmet vermekte, hem kendi tasarımlarını hayata geçirebilecek kadar cesur hem de müşterinin salonla ilgili isteklerini de tamamlayabilecek kadar işine sadık olarak hizmet vermektedir.


Güzellik salonu dekorasyonu
deyince akla genellikle büyük salonlar gelmektedir. Güzellik salonları hanımlara kuaför hizmetinden çok, cilt bakımı, protez tırnak hizmeti, lazer hizmeti, kaş şekillendirme hizmeti gibi onlarca farklı sayıda hizmet veren kuruluşlar arasında yer almaktadır. güzellik salonu dekorasyonu jale mendittoGüzellikle ilgili olan her şey doğrudan görsel ve tanıtımla da ilgilidir. Birçok güzellik salonu müşteri çekmek istemektedir. Bunu sağlamanın en önemli yolu da müşteride sağlanmış olan güven ve elbette ki de müşterinin salonu görsel açıdan da beğeniyor oluşudur. Böylece kişiler salonla çalışmayı isteyebilmektedir. Günümüz dünyasında, özellikle de güzellik ve kozmetik sektörleriyle bağlantılı olarak hizmet veren yerlerde rekabet artık had safhadadır. Bu kervana katılmış olan güzellik salonlarının önemli bir kısmı da müşteriye ulaşması için gerekli olan reklamın görsellik olduğunu bilmekte ve buna uygun olarak da çeşitli tasarım ve dekorasyon firmalarıyla görüşerek bir firmayla anlaşmaktadırlar.

Güzellik salonu açmayı düşünüyorsanız ve sizin için salonun inşaatı, tasarımı ve dekorasyonu süreçleri ile alakalı aklınıza gelebilecek her türlü işlemi yapabilecek bir firma arıyorsanız, işte o firmayı buldunuz. Firmamız güzellik salonu dekorasyonu konusunda sayısız firmayı referans olarak almaktadır. Detaylarını da referanslarımız bölümünden inceleyebileceğiniz bu tasarımlar, sektörde diğer güzellik salonlarına fark atmanızda yardımcı olacaktır. Böylece diğer firmaların önüne geçme konusunda bir adım önde olacaksınız. Hafife alınmaması gereken bir iştir ve firmamız da sizin için bu işleri çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilecek bir firma olarak dikkat çekmektedir. Ayrıntılar için bizi arayabilir ve fiyat teklifleri konusunda da gerek mail yoluyla gerek telefon yoluyla bilgi alabilirsiniz.