“Kozanın Hikayesi”

Larvasından bir estetik harikası olarak yaratılır ipek böceği tırtılı . Asıl mucizesi ise kendi yaşam alanı olarak Kozasını örmesi ve bu Kozanın içerisinde gelişimini tamamlayarak hayranlık uyandıran renklere ve güzelliği sahip kelebeklere dönüşmesidir. Doğanın en akıl almaz, en dikkat çekici değişimi ipek böceğinin Kozasında gerçekleşmektedir.
Bizlerde hayranlık uyandıran bu değişimi birlikte paylaşmaya ve Koza’larınızdaki muhteşem kelebekleri gün yüzüne beraberce çıkartmaya var mısınız?

Kurumsal

Koza Dizayn, 2011 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kuruluş amacı; kuaför sektörünün ihtiyaç duyduğu yenilikçi, kişiye özel ve güncel tasarım ürünleriyle donatılmış dünya trendlerinde salonlar oluşturmaktır.

Koza Dizayn, bu amacı doğrultusunda profesyonel kadrosu ile yurt içinde ve yurt dışında bay&bayan kuaför ve güzellik salonlarına yepyeni tasarımlar ile farklı bir boyut katmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışında isim yapmış önemli markaların tüm demirbaş ürünleri ise siz müşterilerimiz için firmamızca tedarik edilmektedir.

Bu amaç ve istek ile kurulan firmamız,  gelen talepler üzerine 2015 yılı itibari ile yeni yatırımlarda bulunmuş ve diğer sektörlerde de tasarım ve uygulama faaliyetlerine başlamıştır.

Ekibimiz

koza