Proje 1


Proje 2

4

Proje 3


Proje 4


Proje 5


Proje 6

kuaför salonu dekorasyonu örnekKuaför salonları hanımların ve beylerin gün içerisinde gelip güzellik, kozmetik ve kişisel temizlik üzerine hizmet aldığı salonlardır. Birçok kuaför salonu günümüzde kadın ve erkek karışık olarak hizmet vermektedir ve kuaför salonlarında kalite oldukça önemlidir. Bu tarz görselliğe hitap etmekte olan salonların da görsel dizaynlarının oldukça şık bir şekilde yapılması gerekmektedir. Pek çok kuaför açısından bu oldukça zor olabilmektedir. Özellikle kuaför salonu açmayı düşünüyorsanız, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, firmamız size bu konuda eşsiz mimari hizmet vermektedir. Kuaför salonu dekorasyonu konusunda uzmanlaşmış ekibimizle, 10 yılı aşkın bir senedir sektörde faaliyet göstermektedir. Bir mimarlık şirketi olan firmamızın prosedürleri ise aşağıdaki şekilde işlemektedir.
Kuaför salonu açmak isteyen kişilere hizmet birebir olarak verilmektedir. Hizmet almak isteyen kişiler web aracılığıyla ya da doğrudan telefon numarasıyla iletişim kurarak işlem hakkında bilgi almak için firmamızla randevulaşırlar. Daha sonra ise firmamız ve müşteri arasında yapılan görüşmeler sonucu müşteri de salonun tasarımını yapmak isterse, firmamız koltuklardan ışıklandırmalara kadar her şeyi sıfırdan tasarlamakta ve dükkan sahibine teslim etmektedir. Bir mimarlık firması olarak hizmet vermekte olan firmamızın bu konuda aynı zamanda onlarca farklı referansı da bulunmaktadır. Kişilerin tercihlerine göre farklı dekorasyonlar oluşturulması da mümkündür. Bu dekorasyonlar arasında bohem tarzlar kullanılabilir ya da kişilerin isteğine göre herhangi bir tasarım da belirlenebilmektedir. Kuaför salonu dekorasyonu pek çok kişinin önemsediği, düzenlemesinin gerçekten iyi olması gereken dükkanlar arasında yer almaktadır. Kuaför salonlarında dikkati çeken bütün unsurlar ve üzerinde durulması gerekenler firmamız tarafından belirlenmektedir. Müşterinin beklentilerini karşılamakla birlikte, mimariye uygun, dikkat ekecek bir tasarım yapılması firmamızın amaçları arasında bulunur.

koza dizayn kuaför salonuÖzellikle hanımlara yönelik olarak hizmet veren kuaförlerde, doğrudan görsellik ön planda olduğundan ötürü, müşteriler de kuaför seçerken dükkanın tasarımına büyük önem vermektedir. İyi tasarlanmış olan bir kuaför, dışarıdan çok sayıda müşteri çekmektedir. Bu da günümüzde dekorasyonun önemini bir kez daha vurgulamaktadır. Profesyonel kadromuzda çok sayıda mimar ve iç mimar ve tasarımcı görev yapmaktadır. Kuaför salonu dekorasyonlarında en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi olarak uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Birçok referansa ve birbirinden farklı kuaför salonu dekorasyonlarını da gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Müşterilerin zorlanmaması ve tam anlamıyla her şeyin düşünülmüş ve uygulanmış olduğu bir dükkan yaratmakta olan firmamız, dünyaya açılmayı amaçlamaktadır.