1

Proje 1

1

Proje 2

7

Proje 3

1

Proje 4

muayenehane dekorasyonuMuayenehaneler, isminden de rahatlıkla anlaşılabileceği gibi doktorların hastalarını karşılamakta ve daha sonra ise tedavi etmekte oldukları kendilerine ait olan yerlere verilen isimlerdir. Burası, bir tıp kurumuna layık olacak şekilde düzenlenmiş ve sterilize edilmiş kurumlar olarak dikkat çekmektedir. Birçok doktor meslekte ilerledikten sonra muayenehane açmayı tercih etmektedir. Bu, doktorun müşterilerini bireysel olarak ağırlayacağı hizmetler olarak dikkat çekmektedir. Muayenehane dekorasyonu ise uzman bir ekip tarafından yapılması gereken ve ciddi bir uğraş gerektiren bir işlemdir. Dolayısıyla hekimin bunu kendi başına gerçekleştirmesi de neredeyse imkansız olacaktır. Bu yüzden birçok hekim muayenehane kuracağı zaman ilk olarak çeşitli dekorasyon firmalarını ya da mimarlık şirketlerini aramakta ve onlarla bu konu hakkında bilgi almaktadır.

diş hekimi muayenehanesi dekoruAlanınızda uzmanlaşmış bir doktorsanız ve artık bir muayenehane oluşturarak hastalarınız burada karşılayacaksanız, bunun için bir alanınız varsa, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, firmamız tam da size uygun olarak hizmet vermektedir. Muayenehane dekorasyonu konusunda son derece tecrübeli olan ve birçok muayenehanenin yapımında da yer almış olan bir ekiple çalışmaktayız. Belirlemiş olduğunuz alana koltuklarınızdan, sedyeleriniz, ışıklandırmadan muayenehane ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü malzemeye kadar oluşturulması firmamız tarafından yapılmaktadır. Daha sonra anlaşılan zaman diliminden sonra proje bitmekte, ışıklandırmaları dahil her şeyi sona erdikten sonra anahtar alanı kullanacak olan müşteriye teslim edilmektedir. Pek çok kişiyi de zorlu bir hizmetten kurtaracak olan bu hizmetimiz, yurdun dört bir yanından da talep görmektedir. Firmamız bu konuda son derece tecrübelidir. Tecrübesi ise 30 yıla dayanmaktadır. 30 yıldır sürekli farklı dekorasyonlar tasarlamış olan ve bu dekorasyonları da müşterinin alanına uygun olacak şekilde ayarlayan bir firmamız bulunmaktadır.

muayenehane iç mimarMuayenehane dekorasyonu, doktorun hastalarını görsel bir şekilde etkileyebilmesi açısından da oldukça önemlidir. Çünkü bir hasta, tasarım ve dekorasyonu güzel bir mekanda, ışıklandırmanın bol olduğu bir alanda karşılandığında çok daha fazla memnun olacak ve önemsendiğini düşünecektir. Ayrıca sağlık sektöründe göze hitap oldukça önemlidir çünkü birçok kişi dekorasyonu beğenirse hastaneden daha fazla hizmet alacağını düşünebilmektedir. Dolayısıyla hastalara kurumsal bir hizmetin sağlanması amacıyla, görselliğe önemli ihtiyaç bulunmaktadır. Hastanın oturacağı hasta koltuğu, kullanılacak malzemeler ve kimi zaman da banyo tasarıma dayalı olarak tarafımızdan yapılmaktadır. Muayenehanenizi oluşturmak isteyenlerdenseniz ve firmamızla iletişim kurmak istiyorsanız belirtilen adreslere mail atayı tercih edebilir ya da arama yoluyla da iletişim kurabilirsiniz. Fiyatlar se alana ve teslim zamanına göre değişiklik gösterebilmektedir.